KES ON REPPAN

Reppan on ennast
mitmekülgselt tõestanud

Reppan on mööblit ja disaini armastavate entusiastide kollektiv, kes on oma valdkonna spetsialistid ja avatud väljakutsetele. Reppan sündis soovist luua vingeid keskkondi, pakkudes samal ajal kliendile ka meeldivat kogemust loomisprotsessiga. Teekond on ju sama oluline kui lõpptulemus. Hindame täpsust, kvaliteeti ja kasutaja mugavust, mida saab eritellimusena panna ilusasse ja omanäolisesse vormi.

Reppan on sisustanud palju kodusid ja kontoreid üle Eesti, kuid võtnud vastu ka teistsuguseid väljakutseid. Näiteks oleme teinud AHHAA Teaduskeskusele nii sise- kui ka välieksponaate. 

Sära meie silmis on märganud ka teised ning 2019. aastal liitus Reppan Kagu-Eesti Puiduklastriga, mis ühendab 30 Lõuna-Eestis tegutsevat puidu- ja mööblitootjat ja annab tööd kokku ligikaudu 750 inimesele. Klaster väärtustab kvaliteeti, loodussäästlikkust ja koostööd. 

Teeme koostööd nii era- kui ka äriklientidega

Koostöös kliendi või sisekujundajaga teeme eritellimusmööblit tervesse majapidamisse. Oleme praeguseks sisustanud palju kodusid: loonud garderoobe, köögi-, elutoa-, kontori-, lastetoa- ja magamistoamööblit. Lisaks oleme sisustanud ettevõtete ruume: kontoreid, poode, ameti- ja esindusruume.

Viime ellu sisearhitektide visioone

Teeme koostööd sisearhitektidega. Meie kogenud spetsialistid ja tehniline võimekus aitavad luua mitmekülgseid ja keerukaid lahendusi, mis vastavad kõrgetetele standarditele. Pakume kaasaegseid, kvaliteetseid materjale ja tehnilisi lahendusi, et luua ajatu ja arhitekti visoonile vastav sisustus.

Näitused, eksponaadid ja muud eriprojektid

Oleme vastu võtnud suuremaid väljakutseteid ja teinud koostööd näiteks AHHAA Teaduskeskusega. See on andnud meile võimaluse luua mitmeid eksponaate nii sise- kui ka välistingimustesse. Näiteks: hiiglaslik pink ja tool, klaaspõrandaga liftišaht, telefoniputka, mõõdupulgast pink, kaldteel liikuv vedrurada. Veel oleme loonud ettevõttele GlobalReader motoriseeritud toote esitlusaluse.

Iga projekt on meie
jaoks oluline

See annab võimaluse teha seda, mis meile kõige rohkem meeldib luua kvaliteetset, isikupärast, stiilset ja mugavat ruumi. Sellist, kus on hea olla, mis sobib just sinu koju, kontorisse või mõnda teise keskkonda. Vaata, milliseid projekte oleme koostöös klientidega ellu viinud.  

VAATA MEIE TÖID

Kirjuta või helista ja leiame koos sinu projekti jaoks parima lahenduse

JÄLGI MEID